Fitline

FITLINE - tai PM International AG Vokietijos kompanijos produktų linija, kuri specializuojasi produktais sveikatos ir grožio srityse.

FITLINE produktų išskirtinumas:

✅NTC (Nutrient Transport Concept) – Maistinių medžiagų transportavimo koncepcija, užtikrina nuo trijų iki penkių kartų greitesnį ir pilnesnį organizmo įsisavinimą veikliųjų medžiagų ir atitinkamai greitesnį bei geresnį poveikį.

  • Užtikrina, kad vertingos ir biologiškai aktyvios medžiagos, esančios Fitline gaminiuose, greitai pasiektų ten, kur jų reikia, būtent per žarnyną į kraują, o iš ten į trilijonus organizmo ląstelių.

✅NGP (Nutrition Group Product) – Maistinių medžiagų grupės poveikio sinergija, kai bendra įtaka veiksmingesnė už kiekvienos medžiagos veikimą atskirai.
✅MicroSolve – Miceliacija suteikia idealią sąveiką tirpių vandenyje ir riebaluose maistinių biologiškai aktyvių medžiagų.
✅CD-Complex – užtikrina 45 kartus efektyvesnį kurkumino įsisavinimą.

KODĖL GERESNIS MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ ĮSISAVINIMAS:

 • Žarnyno mikrofloros atgaivinimas. Sveika ir gyva žarnyno mikroflora – tai pagrindas geram maistinių medžiagų įsisavinimui iš maisto, bei papildomų Fitline produktų. Stresas, rūkimas, vaistų vartojimas ir nesubalansuota mityba, kenkia mūsų žarnyno būklei. Bloga žarnyno flora (milijardai blogųjų bakterijų žarnyne) maitinasi maistinėmis medžiagomis pati, bei stabdo jų įsisavinimą. Ko pasekoje atsiranda virškinimo problemos (vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pilvo pūtimas), silpnėja darbingumas, silpnėja imunitetas, nors atrodytų organizmas gauna maistines medžiagas, bet nėra jų įsisavinimo. Gerosios žarnyno bakterijos, pačios gamina vitaminus (pavyzdžiui folinę rūgštį, B2, B12, vitaminą K) ir gerina maistinių medžiagų įsisavinimą. FITLINE BASIC gerina geresnį maistinių medžiagų paskirstimą, bei jo sudėtyje yra gerųjų bakterijų (fermentų, valančių žarnyną, lakto ir bifido bakterijos, frukto-oligosacharidus) ir skatina jų augimą. Be to, tirpios ir netirpios skaidulos esančios Fitline PowerCoctail Junior, Fitline Basics, Fitline D-Drink, teigiamai veikia žarnyno motoriką, toksinų šalinimui ir cholesterolio lygiui kraujyje.
 • Forma. Skystu pavidalu – kas skatina greitesnį įsisavinimą. Organizmas papildomai gauna skysčius, kurie momente ištirpsta, iškart pereina per žarnyno sieneles ir greitai atsiranda toje vietoje, kur greičiau įsisavina, t,y. plonajam žarnyne.
 • Antioksidantai. Daugelis efektyvių antioksidantų (pavyzdžiui vitamino E esančio Fitline Zellschutz, Fitline Q10 Plus ir Fitline Omega 3 + E), normaliai ląstelių membranų veiklai, taip pagerina geresnį maistinių medžiagų įsisavinimą iš kraujo į ląsteles.
 • Sinergija. Sinergija, tai yra maistinių medžiagų ryįys, kai vienas padeda kitam geriau įsisavinti. Pavyzdžiui Vitaminas D ir kalcis.
 • PH reikšmė ir įsisavinimas. Ph reikšmė nuo 3 iki 5 labai svarbi įsisavinimui, pavyzdžiui vitaminams B grupės irmineralų plonajame žarnyne. Rūgštys labai svarbios tirpimui, bei galiausiai  mineralinių junginių įsisavinimui į laisvuosius jonus. Dėje, daugelio vyresnio amžiaus žmonių turi žemą skrandžio rūgštingumą, todėl maistinės medžiagos gerai neįsisavina. Fitline Restorate esanti citrinos rūgštis pagerina ne tik kalcio, bet ir cinko įsisavinimą.
 • Laikas. Greitas maistinių ir biologiškai aktyvių medžiaugų perėjimas per skrandį yra pagrindas jų geram įsisavinimui žarnyne. Gėrimų forma – geriausias būdas. Dėl greito perėjimo per skrandį išsaugomi geriausi komponentai, tai gerosios bakterijos ir fermentai.
 • Maistinių medžiagų kiekis. Parinkimas atskirų maistinių medžiagų ir jų kiekius gali pagerinti jų įsisavinimą. Pavyzdžiui, reikiamas kiekis niacino Activize Oxyplus gėrime sukuria daug greitesnę aktyvių medžiagų pernešimą per visą organizmą, taip per kraują į ląsteles. 
 • Riebaluose tirpių vitaminų miceliacija. Kadangi mūsų organizmo transportavimo sistema veikia vandens pagrindu, riebaluose tirpios medžiagos sunkiai virškinasi žarnyne ir patenka į limfą, o paskui į kraują. Todėl su maistu gaunamų riebaluose tirpių vitaminų pasisavinimo laipsnis yra palyginti žemas (tik 20-30% vitamino A ir vitamino E). Miceliuojant riebaluose tirpias medžiagas, susidaro mažytės micelės, kurios greitai ir dideliais kiekiais paverčia organizmui prienamus riebaluose tirpius vitaminus.
 • Patentuota CD komplekso technologija. Šios novatoriškos technologijos dėka kurkumino įsisavinimas padidėjo 45 kartus. Ciberžolė – vienas naudingiausių prieskonių pasaulyje, kuriame yra kurkuminoidų, kurių pagrindas yra kurkuminas. 

Dėl Fitline produktų kreiptis asmenine žinute, Jums bus išrašyta sąskaita apmokėjimui.

Tiesiogiai užsisakyti užsienyje galime PAGAL ŠIĄ NUORODĄ.

Yra galimybė pirkti produktus su nuolaida, susisiekime asmeniškai.

Fitline Basics

Fitline Basics

Fitline Basics - imuninės sistemos stiprinimui, bei sveikos virškinimo sistemos palaikymui​

restorate fitline

Restorate - miegui

Organizmo ląstelių maistas, kuris maksimaliai absorbuojasi bei atstato išnaudotus mineralus.

PowerCocktail Junior

PowerCocktail Junior

PowerCocktail Junior - vitaminų ir mineralų kokteilis vaikams.

Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Fitline
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top