Pėščiųju žygis "Užmirštais dvarininkų takais"

Pėščiųju žygis „Užmirštais dvarininkų takais”, kuris vyko 2022-02-06. Žygio pradžia buvo nuo Paežerių dvaro, kuris yra Paežeriuose, Šiaulių raj.

Žygio metu praėjome takus, kur kažkada vaikščiojo dvarininkai. Praėjome du stūksančius dvarus, arba galima sakyti tai kas liko iš jų.. Dalis mūsų istorijos.

Pačio žygio maršrutas leido mums pajusti tikrą permainingos žiemos skonį. Leidomės tiek miškais, tiek pievomis ir neišvažinėtais keliais. Šokinėjome per griovius, lipome per kliūtis, ieškojome galimybės sausai išbristi iš miško kelio. Oras maišėsi su vėju, sniegu ir pūga. Tikras savęs išbandymo žygis. Laukinė, šlapia, klimpsti leidžianti gamta.

 

Pėsčiųjų žygis
Pėsčiųjų žygis
Pėsčiųjų žygis

Šį sykį ėjau viena, neskaitant visų žygeivių, kadangi mano žygio draugė apsirgo. Ar tai turėjo mane sustabdyti? Visai ne! Ir tokių žygeivių po vieną buvo tikrai ne vienas. Kadangi žinai, jog trasoje eina pakeleiviai, jautiesi tikrai saugiai.

Pasirinkau 30 km atstumą, nors eilinį sykį nuklydau ir vietoje 30 km. nužygiavau visus 34 km. Nuklydau ne viena, tad nebuvo baugu.

O pabūti su savimi, su gamta, su savo mintimis manau reikia daugeliui. Eini tik tu ir tavo mintys.. Eini, išbandai save, ūgdai save. Ūgdai savo valią, savo ištvermę, savo motyvaciją ir ryžtą. Manau mes turime eiti, kiekvienas savo ugdymo ir valios keliu.

Pėsčiųjų žygis
Pėsčiųjų žygis
Pėsčiųjų žygis

Ateity manęs laukia dar daug neatrastų kelių ir išbandymų. Kiekvienas ugdymo kelias..

Mano siela šaukiasi gamtos, miško, naujų potyrių, išbandymų.. Naujų erdvių ir galimybių.. Galimybių, kuriuose mes augame…

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top