Omega 3 vasarą: sveikesnė širdis, smegenys ir oda

Omega 3 vasarą: sveikesnė širdis, smegenys ir oda – atraskite omega-3 riebalų rūgščių naudą vasarą: pagerinkite širdies ir kraujagyslių sveikatą, smegenų funkciją, sumažinkite uždegimą ir išsaugokite sveiką odą.

Vasara – puikus metas pasirūpinti savo sveikata ir pasimėgauti saulėtomis dienomis. Tačiau karštis ir padidėjęs aktyvumas gali sukelti stresą jūsų organizmui. Omega-3 riebalų rūgštys gali tapti jūsų natūraliu sąjungininku, padėdami išlaikyti gerą savijautą ir gyvybingumą vasaros metu.

Omega-3 nauda vasarą:

  • Širdies ir kraujagyslių sveikata: Tyrimai rodo, kad omega-3 riebalų rūgštys padeda mažinti trigliceridų kiekį kraujyje, reguliuoti kraujospūdį ir gerinti arterijų veiklą. Tai ypač svarbu vasarą, kai širdies ir kraujagyslių sistema patiria didesnę apkrovą. (Šaltinis)
  • Smegenų veikla: Omega-3 riebalų rūgštys yra gyvybiškai svarbios smegenų ląstelių membranoms ir padeda perduoti signalus tarp neuronų. Vasarą, kai smegenims reikia daugiau energijos ir maistinių medžiagų, omega-3 vartojimas gali pagerinti pažinimo funkciją, atmintį ir nuotaiką. (Šaltinis)
  • Uždegimo mažinimas: Omega-3 riebalų rūgštys pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Jos gali padėti sumažinti uždegimą, kuris siejamas su įvairiomis sveikatos problemomis, įskaitant artritą, astmą ir alergijas. Padidėjus saulės spinduliuotei ir praleidžiant daugiau laiko lauke vasarą, omega-3 vartojimas gali padėti apsaugoti nuo uždegimo sukeltos žalos. (Šaltinis)
  • Odos būklė: Omega-3 riebalų rūgštys padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą, taip pat apsaugo ją nuo saulės žalos. Vasarą, kai oda yra labiau pažeidžiama saulės spindulių, omega-3 vartojimas gali padėti išlaikyti sveiką ir skaisčią odą. (Šaltinis)

Kaip gauti omega-3:

Omega-3 riebalų rūgščių gausu riebioje žuvyje, pavyzdžiui, laisvai augančiose žuvyse, kaip lašišoje, skumbrėse ir sardinėse. Taip pat jų galima rasti augaliniuose šaltiniuose, tokiuose kaip linų sėklos, chia sėklos ir graikiniai riešutai. Jei negaunate pakankamai omega-3 iš savo mitybos, galite apsvarstyti galimybę vartoti maisto papildus.

Zinzino BalanceOil+ yra populiariausias visiškai natūralių maisto papildų su polifenoliais iš omega riebalų rūgščių asortimentas. Dėl unikalios moksliniais metodais parinktos sudėties šis aukščiausios klasės naujoviškas aliejų mišinys, sudarytas iš laisvėje sužvejotų smulkių žuvų ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, pasižymi dideliu polifenolių kiekiu, veiksmingai sugeria ir apsaugo nuo lipidų kraujyje. Jis saugiai padidina ir palaiko Omega-3 lygį organizme, koreguodamas Omega-6:3 santykį.

Papildoma informacija:

  • Omega-3 riebalų rūgščių nauda sveikatai yra moksliškai įrodyta.
  • Vartojant omega-3 paprastai nėra jokio šalutinio poveikio.
  • Omega-3 riebalų rūgštys gali būti naudingos žmonėms visose amžiaus grupėse.

 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top