sveika mityba

Zinzino sveikatingumo protokolas

Zinzino sveikatingumo protokolas – Atskleisti darnaus gyvenimo paslaptį. Zinzino tikslas ir misija – įkvėpti žmones gyvenimo pokyčiams ir sugrąžinti pasaulį į pusiausvyrą. Zinzino yra akcinė bendrovė, tarptautinė mitybos įmonė iš Skandinavijos, kurianti naujuoju mokslu pagrįstus maisto papildus. Zinzino buvo įsteigta 2005-aisiais ir yra pirmoji teikianti testu pagrįstą individualią mitybą; mes siekiame tapti pasauline lydere prevencinės sveikatos srityje ir teikti aukščiausios kokybės moksliškai patvirtintus maisto papildus, odos priežiūros ir gyvenimo stiliaus produktus.

Šiandien vien reguliariai mankštintis ir tinkamai maitintis nepakanka.

Skirti laiko palaikyti formą – kasdienis iššūkis, o maiste, kurį mes šiandien valgome, gausu cukraus, nedaug skaidulų ir nepakankamai svarbiausių maistinių medžiagų. Žuvis nebėra natūralus pagrindinis Omega-3 šaltinis, nes ji pirmiausia auginama dirbtinai ir šeriama Omega-6 pagrindu pagamintais koncentratais. Mūsų ląstelių funkcijos prastėja, joms vis sunkiau pasisavinti reikiamas maistines medžiagas ir pašalinti nereikalingas medžiagas. Mes tikime, kad kelias į sveikatą ir gerovę yra asmeninė kelionė ir tikrieji pokyčiai prasideda giliai organizmo viduje. Nuo mūsų ląstelių priklauso žarnyno ir imuninės sistemos veikla. Mūsų testu pagrįsti ir moksliškai patvirtinti sveikatos produktai padeda subalansuoti organizmą, jį atstatyti ir suteikia vidinės jėgos.

Atraskite savo balansą.

Vadovaukitės Zinzino Health Protocol. Nėra stebuklingos piliulės, kai kalbame apie mitybą. Praleiskite bandymų ir klaidų kelią savo sveikatos kelionėje nusivildami neradę
geriausio varianto ir rinkitės subalansuotą ir asmeniškai jums parinktą mitybos planą. Zinzino Health Protocol pagrįstas asmenine ir detalia „BalanceTest“ tyrimo ataskaita ir siūlo pažingsninį jums pritaikytą mitybos planą, sukurtą remiantis Jūsų organizmo Omega-6:3 santykiu ir ką jums reikia padaryti, kad sugrįžtumėte į balansą.
Dirbame kartu, kad subalansuotume Jūsų organizmą iš vidaus
Visi Zinzino Health Protocol produktai skirti palaipsniui balansuoti, atstatyti ir palaikyti tinkamą ląstelių, žarnyno ir imuniteto veiklą. Mūsų „BalanceOil“ sureguliuos jūsų organizmo Omega santykį, maistinių skaidulų mišinys „ZinoBiotic+“ gerins virškinimą ir imuninės sistemos maisto papildas „Xtend+“ sustiprins pirminę organizmo gynybą.

1 etapas: Subalansuoti

Sukurkite sveikatai palankų Omega-6:3 Balansą ir apsaugokite kūno ląsteles nuo senėjimo (oksidacijos). Mūsų BalanceOil+ – aukščiausios kokybės aliejaus mišinys, pagamintas iš laisvėje sužvejotų geriausių žuvų taukų ir ypač tyro pirmo spaudimo alyvuogių aliejaus. Jame gausu Omega-3 riebiųjų rūgščių (EPR + DHR), alyvuogių polifenolių ir vitamino D3. „BalanceOil+“ yra 4 skirtingų natūralių skonių, kapsulių, tirpaus vandenyje, taip pat ir veganiško mišinio.
• Polifenolių teikiama apsauga
• Padeda palaikyti širdies, smegenų ir imuniteto veiklą
• Padeda išsaugoti Omega-6:3 Balansą

2 etapas: Atkurti

Rūpinimasis „gerosiomis“ organizmo bakterijomis gali turėti didžiulės įtakos mūsų sveikatai. „ZinoBiotic+“ yra kompleksinis 8 natūralių maistinių skaidulų mišinys, įsisavinamas gaubtinėje žarnoje ir padedantis daugintis gerosioms bakterijoms.
• Maistinių skaidulų mišinys
• Gerina žarnyno veiklą
• Po maisto mažina cukraus kiekio kraujyje šuolius

3 etapas: Pagalba

„Xtend+“ yra pažangus imuninės sistemos ir maisto papildas, puikiai papildantis „BalanceOil+“ ir „ZinoBiotic+“. Įgimtai imuninei sistemai stiprinti sukurtą papildą sudaro 23 svarbūs vitaminai bei mineralai, mikro- bei fito-nutrientai ir iš kepimo mielių gauti išgryninti 1-3, 1-6 beta gliukanai.
• Suteikia daugiau energijos
• Gerina kaulų ir sąnarių funkcijas
• Padeda imuninės sistemos veiklai

Papildomas etapas:

Pagerinkite nuotaiką ir sumažinkite įtampą vartodami visiškai natūralų maisto papildą „Viva+“, pagamintą iš gryno aukščiausios kokybės šafrano stigmų ekstrakto. „Viva+“ apgaubia Jus prabangiu komfortu, pašalina netikėtai užklupusią įtampą ir padeda atsigauti!
• Atgaiva protui
• Sustiprina gerą savijautą
• Palaiko tinkamą nervų sistemos ir smegenų veiklą

Visus maisto papildus rasite ČIA

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top