biorezonansas

Biorezonansas – viso organizmo tyrimas

Biorezonansas – viso organizmo tyrimas parodo:

  • išsamų organizmo ir organų įvertinimą
  • mikrofloros ir žarnyno būklės įvertinimą
  • organizmo sutrikimus ankstyvojoje stadijoje
  • stuburo būklę 
  • čakrų būseną
  • vitaminų įsisavinimą
  • maisto netoleravimą

 

biorezonansas

„Life Expert” – natūralių biosistemų testavimo prietaisas, šiuolaikinis operatyvus ryšys su savo organizmu. Pateikiantis ataskaitose realią organizmo būklę „čia ir dabar”.

Kiekviena žmogaus kūno ląstelė, o taip pat bakterijos, grybeliai ar parazitai siunčia nežymius individualius, tik jiems būdingus elektromagnetinius virpesius.
Ląstelei sergant ar veikiant ją alergenu, toksine medžiaga ar patologiniu mikroorganizmu, sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, iššaukiama įprastų ląstelės dažnių disharmonija, kurią ir fiksuoja įrenginiai biorezonansinės diagnostikos metu.
Tyrimo metu į organizmą siunčiami elektromagnetiniai signalai, o visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai rezonuoja į juos kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu.
Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra, susiformuoja kito tipo signalas ir vyksta rezonansas, kurį ir aptinka jutikliai. Iš jutiklių gauta informacija apdorojama ir analizuojama, lyginant paciento organų charakteristikas su etalonų charakteristikomis ir to sekoje nustatomi patologiniai procesai, bei jų aktyvumas.

Rezultatų pateikimas vaizdinga forma (7 ataskaitos su diagramomis)

· BRT terapija – Biorezonanso terapija yra sveikatinantis procesas, kurio tikslas – atstatyti sveiko kūno elektromagnetinius virpesius (20 min. )
· Rekomendacijos, sveikatingumo programa
biorezonansas

Galime išskirti tokius biorezonansinio testo privalumus:

🌀 Tai holistinis požiūris
Biorezonansinis sveikatos testas suteikia greitą visų organų funkcijų ir būklės apžvalgą per kelias minutes. Testas atskleidžia ne tik fizinius sutrikimus bet ir demaskuoja biocheminius, nervinį ir psichologinį disbalansą.
🌀 Bioresonanso prietaisai neturi jokio šalutinio poveikio
Skirtingai nuo nereceptinių vaistų ir invazinių diagnostikos prietaisų, biorezonansiniai prietaisai (nesvarbu, ar tai būtų tyrimo aparatas, ar terapinis), yra saugesnis sprendimas, nes neskleidžia jokios kenksmingos spinduliuotės ir neteršia organizmo.
🌀 Biorezonansinis sveikatos testas gali sutaupyti daug laiko
Nebereikės apkrauti savo organizmo vaistais ir tuštinti piniginės dėl nereikalingų medicininių tyrimų. Per vieną seansą, paprastai mažiau nei 30 minučių, turėsite išsamią įvairių kūno funkcijų analizę ir siūlomą sveikatinimosi planą.
🌀 Tai į pacientą orientuotas požiūris
Biorezonansinė sveikatos analizė iš esmės yra apie tai, ką sako jūsų kūnas. Biorezonansinis testas parodo išsamią organizmo būseną. Organizmo testas taip pat padeda išsiaiškinti kokiems produktams esate alergiškas, bei kokie vaistai/papildai/kosmetika jums tinkamiausi.
🌀 Biorezonansinė sveikatos analizė iš tikrųjų yra veiksminga
Iki šiol biorezonanso technologija buvo naudojama ne tik sudėtingiems atvejams spręsti, bet kartais atskleisti paslėptus sutrikimus, kol jie net neparodė jokių simptomų. Jis taip pat gali būti naudojamas norint nustatyti, kokios tiksliai yra parazitų ar bakterijų rūšys, kurios slepiasi jūsų kūne, ir visada tiksliai nustato pagrindinę probleminę vietą.

Tyrimas atliekamas Šiaulių rajone, susidarius didesniai grupei vykstama į kitus miestus.

Gal kilo klausimų ar norite išbandyti? Susisiekime.
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top