Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena

Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena

Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena

Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena – šis patiekalas yra puikus pasirinkimas šeimai ar vakarienei su draugais. Gausus pomidorų skonis ir vištienos minkštumas suteiks Jums subalansuotą, skanų patiekalą. Prašome mėgautis!

Reikės:

Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena
Orkaitėje trintuose pomidoruose troškinta vištiena

Gaminimo eiga:

 • vištieną ištriname prieskoniais su aliejumi
 • keptuvėje iš abiejų pusėje apkepame vištieną 
 • vištieną sudedame į kepimo formą, užpilame trintais pomidorais
 • sudedame česnako galvutes ir baziliką
 • apibarstome prieskonius ir pamaišome
 • suplėšome mocarellą ir sudedame į formą
 • kepame 200 laipsnių orkaitėje apie 40 min.

Šeimos pietūs yra ypatingas laikas, kurį galima skirti artimųjų kompanijai, bendravimui ir prisiminimams kurti.

Čia yra kelios mintys ir idėjos, kaip padaryti šeimos pietus dar ypatingesnius:

 1. Bendravimas be elektroninių prietaisų: Bandykite sumažinti arba visiškai pašalinti mobilųjį telefoną, planšetinį ar kompiuterį prie stalo pietų metu. Tai suteiks galimybę visiems bendrauti ir aktyviai dalyvauti pokalbyje.

 2. Dalyvavimas gaminimo procese: Leiskite visai šeimai dalyvauti patiekalų gaminimo procese. Tai gali būti puiki galimybė mokyti vaikus pagrindinių virtuvės įgūdžių, kurti ir skleisti šeimos receptus bei tarpusavio bendravimą.

 3. Žaidimai ir veikla: Po pietų galite surengti šeimos žaidimų vakarą arba vykti į lauką žaisti sportą ar žaisti žaidimus. Tai skatina aktyvų gyvenimo būdą ir puikiai tinka stiprinti šeimos ryšius.

 4. Bendra tema ar veikla: Galite sugalvoti kas savaitę skiriamą temą ar veiklą, pavyzdžiui, kiekvieną savaitę skirkite kiekvienam šeimos nariui pasakoti apie savo dienos įvykius, savo sėkmes ir iššūkius.

 5. Pasidalinkite darbais ir pasiekimais: Leiskite kiekvienam šeimos nariui pasidalinti savo dienos ar savaitės pasiekimais, ką jie išmoko ar kokie įdomūs dalykai įvyko.

 6. Valgykite drauge: Nepaisant užimtumo, stenkitės rasti laiko bent kartą per dieną sėsti prie stalo ir valgyti drauge. Tai puikus būdas susitelkti, pasidalinti savo dienos įspūdžiais ir sustiprinti šeimos ryšius.

Atkreipkite dėmesį, kad šeimos pietūs yra puiki proga visai šeimai atsipalaiduoti, įsitraukti į pokalbį ir kurti malonius prisiminimus, kuriuos galima prisiminti ateityje.

Naudoti produktai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top